Underwater.pl

Z Nurkopedia
Wersja z dnia 22:25, 15 mar 2016 autorstwa Kingasc (dyskusja | edycje)$7

Skocz do: nawigacja, szukaj
Centrum Nurkowe Underwater.pl

ul. Okopowa 31/94
01-059 Warszawa
tel: +48 504 16 20 14
e-mail: underwater@underwater.pl
www.underwater.pl

Centrum Nurkowe "Underwater.pl" powstało w listopadzie 1998 roku w Warszawie, bezpośrednio po zakończeniu pierwszego kursu instruktorskiego prowadzonego oficjalnie w systemie PADI w Polsce, w którym udział wzięli między innymi założyciele klubu. Tu prowadzone są zajęcia basenowe na obiekcie "Orka" przy ul. Grzybowskiej 35 oraz wykłady przy ul. Okopowej 31/94 dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki podwodnej przygody. Na nurkowania w naturalnych warunkach jeździmy tam gdzie nas chęć, intuicja i dobra pogoda poniesie. Posiadamy oczywiście klika sprawdzonych miejsc na Pojezierzu Mazurskim, nad Bałtykiem, w kamieniołomach Śląska, jeziorach pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, na Kaszubach i w okolicach Konina gdzie przejrzystość wody przez większą część roku nie spada poniżej 7-8 metrów. Naszym celem jest stworzenie środowiska ludzi, którzy razem spędzają aktywnie wolny czas na wyprawach w najciekawsze zakątki świata.

W Centrum Nurkowym Underwater.pl szkolą instruktorzy nurkowania PADI, TDI/SDI i IANTD. Każdy z Instruktorów posiada co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie nurkowe. Do współpracy centrum zaprasza też innych zaprzyjaźnionych instruktorów, którzy pomagają w organizowaniu kursów nurkowania i w wyprawach nurkowych.

Posiadamy bogatą ofertę sprzedaży sprzętu nurkowego w bardzo atrakcyjnych cenach. Zbudowaliśmy internetowy sklep nurkowy, w którym w szybki i łatwy sposób możesz zamówić profesjonalny sprzęt do nurkowania renomowanych firm takich jak: Apeks, Bare, Suunto, DUX, Dive Rite, DIR Zone, OMS, Pinnacle Aquatics, Oceanic, Hollis, Beuchat, Atomic Aquatics, Agir, Bauer, Faber, Ursuit, Cressi Sub, Gralmarine, Light For Me, ECS, Sopras Sub, Ammonite System, IST, Zeagle i wiele innych.

[opis na podstawie informacji ze strony www]