Użytkownik:Centrum Nurkowe Divemania

Z Nurkopedia
Wersja z dnia 16:39, 8 gru 2016 autorstwa Centrum Nurkowe Divemania (dyskusja | edycje)$7

(różn.) ← poprzednia wersja | Zatwierdzona wersja (różn.) | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

"Jeśli kochasz to, co robisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu!" Kim jesteśmy? Grupą ludzi, którzy postanowili nie przepracować ani jednego dnia więcej w swoim życiu :)

Centrum Nurkowe Divemania powstało w 2008 roku i prężnie działa rozwijając się do dziś. Nasz zespół tworzą pasjonaci o nieco niepoważnym podejściu do życia i bardzo profesjonalnym podejściu do nurkowania. Divemania to jedno z niewielu 5-cio gwiazdkowych autoryzowanych centrów PADI oraz PADI TecRec(numer S-22202) w Polsce. Możesz sprawdzić nasz status na oficjalnej stronie PADI.

PADI (Professional Association of Diving Instructors) to największa organizacja szkoląca nurków na świecie. Certyfikaty PADI stanowią około 70% wszystkich wydawanych certyfikatów nurkowych rocznie. Dzięki wyjątkowo dopracowanym standardom i metodologii nauczania kursy PADI wyróżniają się naprawdę doskonałą jakością nauczania.

Co robimy?

szkolimy na wszystkich poziomach (kursy rekreacyjne, techniczne, specjalizacje nurkowe, warsztaty) szkolimy wszystkich (dzieci, młodzież, młodych dorosłych, starszych dorosłych i tych jeszcze starszych) organizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne oferujemy sprzęt takich marek jak Mares, Aqualung, Scubatech, Halcyon, Henderson wypożyczamy sprzęt oferujemy serwis sprzętu i usługi ładowania butli

www.divemania.pl