Kraken

Z Nurkopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Centrum Nurkowe Kraken

Logo Kraken
Dane podstawowe: Kraken (Kraków)
Adres 30-373 Kraków
ul. Wyłom 1
Telefon (+48) 790 66 77 88 (Kraken)
(+48) 601 823 005 (Maciek)
Adres mailowy kraken@kraken.pl
Strona domowa http://www.kraken.pl
Organizacja PADI
Zakres szkolenia rekreacyjne, techniczne, instruktorskie

Informacje dodatkowe

KRAKEN to szkoła instruktorów nurkowania. Profesjonalne szkolenia instruktorskie, divemasterskie i specjalizacyjne nadają rytm naszej pracy. Prowadzimy również podstawowe kursy nurkowania oraz organizujemy wyprawy nurkowe. Wybieramy dla nurków takie programy szkolenia, które najlepiej sprawdzają się w praktyce, od wraków Bałtyku po rafy Azji Południowo-Wschodniej.

Podczas naszych szkoleń cały czas staramy się, aby wszyscy mieli ze szkolenia maksymalnie dużo zabawy, pamiętamy, że wszyscy nurkujemy tak naprawdę dla przyjemności.

Owd kraken.jpg


Nasza filozofia szkolenia to ciągłe doskonalenie umiejętności nurkowych oraz czerpanie z różnych źródeł nowości na temat wiedzy, nurkowych umiejętności i technik. Dobry trening nurkowy łączy szkolenie (zdobywanie umiejętności), nurkowanie (zdobywanie doświadczenia) i dobrą zabawę. W KRAKENIE, dzięki szkole nurkowej uzyskasz możliwość rozwoju umiejętności, a dzięki Klubowi KRAKEN uzyskasz możliwość nurkowania. Zapraszamy na nasze kursy i do naszego Klubu.

Jako nurek potrzebujesz porządnego, precyzyjnego wyszkolenia - bez względu na to, czy najbardziej polubisz nurkowanie w ciepłych morzach na rafach koralowych, czy w każdym polskim, rześkim jeziorku. Łącząc nasze doświadczenie ze standardami szkolenia PADI oraz innych organizacji nurkowych prowadzimy autorskie programy szkoleń nurkowych. Program kursu obejmuje wszystko, co potrzebuje nurek dla bezpiecznego nurkowania. Jeżeli jednak ktoś ma taką potrzebę i możliwości, to wprowadzamy wiele dodatkowych ćwiczeń i nurkowań w ramach „poważnych zabaw", ale wprowadzamy je tylko pod warunkiem, że nurek jest na nie gotowy.

Nasze centrum opiekuje się jednym z najpiękniejszych akwenów nurkowych Polski. Zalany kamieniołom Zakrzówek wchodzący w skład Parku Krajobrazowego "Skałki Twardowskiego" znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Krakowa. Ze skał górujących nad Zakrzówkiem rozciąga się piękna panorama na Kraków. Jak na dłoni widać wzgórze Wawelskie, kościół na Skałce i wiele innych zabytków Krakowa.