Kraken

Z Nurkopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Centrum Nurkowe Kraken

Logo Kraken
Dane podstawowe: Kraken (Kraków)
Adres 30-373 Kraków
ul. Wyłom 1
Telefon (+48) 790 66 77 88 (Kraken)
(+48) 601 823 005 (Maciek)
Adres mailowy kraken@kraken.pl
Strona domowa http://www.kraken.pl
Organizacja PADI
Zakres szkolenia rekreacyjne, techniczne, instruktorskie

Informacje dodatkowe

Strona Klubu Nurkowego Kraken. Profil Facbook.Krakowski Klub Nurkowy KRAKEN to szkoła nurkowania. Szkolimy nurków oraz przewodników podwodnych (Divemasterów) oraz Instruktorów Nurkowania. Ludzie związani z naszym klubem sporo nurkują i jeżdżą na bliższe lub dalsze wyprawy nurkowe. Wybieramy dla nurków takie programy szkolenia, które najlepiej sprawdzają się w praktyce, od wraków Bałtyku po rafy Azji Południowo-Wschodniej.

Podczas naszych szkoleń cały czas staramy się, aby wszyscy mieli ze szkolenia maksymalnie dużo zabawy, pamiętamy, że wszyscy nurkujemy tak naprawdę dla przyjemności.

Owd kraken.jpg


Nasza filozofia szkolenia to ciągłe doskonalenie umiejętności nurkowych oraz czerpanie z różnych źródeł nowości na temat wiedzy, nurkowych umiejętności i technik. Dobry trening nurkowy łączy szkolenie (zdobywanie umiejętności), nurkowanie (zdobywanie doświadczenia) i dobrą zabawę. W KRAKENIE, dzięki szkole nurkowej uzyskasz możliwość rozwoju umiejętności, a dzięki działalności klubowej uzyskasz możliwość nurkowania. Zapraszamy na nasze kursy i do Klubu.

Jako nurek potrzebujesz porządnego, precyzyjnego wyszkolenia - bez względu na to, czy najbardziej polubisz nurkowanie w ciepłych morzach na rafach koralowych, czy w każdym polskim, rześkim jeziorku. Łącząc nasze doświadczenie ze standardami szkolenia PADI oraz innych organizacji nurkowych prowadzimy autorskie programy szkoleń nurkowych. Program kursu obejmuje wszystko, co potrzebuje nurek dla bezpiecznego nurkowania. Jeżeli jednak ktoś ma taką potrzebę i możliwości, to wprowadzamy wiele dodatkowych ćwiczeń i nurkowań w ramach „poważnych zabaw", ale wprowadzamy je tylko pod warunkiem, że nurek jest na nie gotowy.

Nasze centrum opiekuje się jednym z najpiękniejszych akwenów nurkowych Polski. Zalany kamieniołom Zakrzówek wchodzący w skład Parku Krajobrazowego "Skałki Twardowskiego" znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Krakowa. Ze skał górujących nad Zakrzówkiem rozciąga się piękna panorama na Kraków. Jak na dłoni widać wzgórze Wawelskie, kościół na Skałce i wiele innych zabytków Krakowa.

Kamieniołom Zakrzówek, przed zalaniem, około 1993 roku. foto. Wojciech Gorgolewski

Zakrzówek przed zalaniem

Kadra Krakowskiego Klubu Nurkowego Kraken:

Iwona Curzydło

Iwona CurzydłoMaciej Curzydło

Maciej CurzydłoPaweł Wójcik

Paweł WójcikTomasz Łach

Tomasz ŁachGrzegorz Grzywna

Grzegorz GrzywnaMateusz Giza

Mateusz GizaElżbieta Grzywna

Elżbieta GrzywnaJacek Barutowicz

Jacek BarutowiczJacek Rudzki

Jacek RudzkiJakub Sikora

Jakub SikoraMateusz Curzydło

Mateusz Curzydło