Deepspot

Z Nurkopedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

DEEPSPOT - NAJGŁĘBSZY WIELOSTREFOWY SYMULATOR WARUNKÓW NURKOWYCH NA ŚWIECIE Wiemy, że nurkowanie może być Twoją pasją! Chcielibyśmy zaprosić Cię do odkrycia naszych tajemnic w najgłębszym symulatorze dla nurków! Zawsze doskonała pogoda, przejrzysta i ciepła woda (32-34°C) - idealne warunki do nurkowania! Do tego głębia, wrak i jaskinie, liny i winda Freediverów. Dla osób początkujących i doświadczonych nurków, osób kochających Scuba diving i Freediving. Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie: początkujący mają możliwość spróbować nurkowania lub zrobić pierwszy kurs, nurkowie certyfikowani mogą nie tylko korzystać z obiektu, ale też się doszkalać!

Jeszcze nie wiesz czy chcesz zacząć nurkować? Wejdź do naszego podwodnego tunelu i obserwuj pasjonatów nurkowania!

Jeżeli zaczynasz mieć ochotę na zanurkowanie w Deepspocie poczytaj o różnych możliwościach na dole strony.


Dane podstawowe: Deepspot (Warszawa)
Adres Ul. Warszawska 50, 96-320 Mszczonów
Telefon +48 698 626 500
Adres mailowy mszczonow@deepspot.com
Strona domowa http://www.deepspot.com
Organizacja SSI
Zakres szkolenia rekreacyjneWizualizacja DeepspotuObszar głównego basenu do 20 metrów głębokościWidok na platformy szkolenioweWidok na tunel dla "widzów"


Jeżeli jeszcze nie jesteś nurkiem a chciałbyś spróbować to Deepspot jest idealnym miejscem na taką przygodę. Po pierwsze skontaktuj się ze szkołą nurkowania z twojej okolicy. Umów się z instruktorem z tej szkoły na przyjazd na Deepspot. Jak Ci się spodoba będziesz miał z kim kontynuować szkolenie w Twojej okolicy i z kim potem nurkować. Możesz też zapisać się na takie Pierwsze Nurkowanie Scuba w samym Deespocie. Szczegóły znajdziesz tutaj:

https://www.deepspot.com/pl/dla-kogo/scuba-diving/pierwsze-nurkowanie-scuba/


Jeżeli jesteś nurkiem a miałeś przerwę w nurkowaniu lub chcesz doskonalić swoje umiejętności to praca nad pływalnością, trymem, konfigurowaniem sprzętu lub nauką nowych technik czy sprzętu jak np. korzystanie z suchych skafandrów to Deepspot przygotował dla ciebie ofertę i sprzętu i środowiska. Po pierwsze umów się ze swoim instruktorem na przyjazd i nurkowanie. Możesz też umówić się ze znajomym i zarezerwować sobie termin i przyjechać.

https://cs.deepspot.com/offer?steps=deepspot&currentStep=experience-deepspot


Jeżeli jesteś instruktorem nurkowania to sprawdź jak możesz współpracując z Deepspotem przygotować ofertę dla swoich nurków. Od intra, przez kurs OWD czy Scuba Divera (Indoor Diver - Deepspot Scuba) po doskonalenie umiejętności. Najlepiej zacznij od kontaktu z Załogą Deepspotu.

https://www.deepspot.com/pl/strefa-instruktora/

Standardy takich szkoleń precyzyjnie opisał Michał Kosut na blogu PADI:

https://pros-blog.padi.com/pl/2020/12/09/gleboki-basen-vs-standardy-padi/

No i niesamowita animacja wędrówki po Deepspocie: https://www.designboom.com/architecture/deepspot-worlds-deepest-diving-pool-mszczonow-poland-depth-45-meters-12-04-2020/


Sprzęt

Podczas nurkowania w Deepspocie (podobnie jak na wszystkich takich basenie na świecie) korzystamy z pożyczonego w cenie wejściówki sprzętu.

Własny trzeba mieć:

komputer (można pożyczyć za dodatkową opłatą)


Można mieć własne:

maskę, fajkę, płetwy

koszulkę pod sprzęt - typu żyleta lub lycra.

Automat oddechowy


Na miejscu dostajemy w cenie wejścia:

butlę 12 i 15 l lub twin (twiny dostępne są dla Instruktorów, którzy nawiązali współpracę z Deepspotem. )

Balast (najczęściej nie potrzebny bo nurkujemy bez pianek - woda ma 32 stopnie)

Jackety, skrzydła do singli lub twinów

automaty (jeżeli nie ma się swojego)

maskę, fajkę, płetwy (jeżeli nie ma się swoich)

Suchy skafander