Buddy

Z Nurkopedia
(Przekierowano z Centrum Nurkowe Buddy)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Centrum Nurkowe Buddy

Logo Buddy
Dane podstawowe: Buddy (Warszawa)
Adres al. KEN 11, 02-797 Warszawa
(przy stacji metra Kabaty)
Telefon 609 11 33 99
607 65 43 21
fax. 22 409 67 98
Adres mailowy poczta@buddy.pl
Strona domowa http://www.buddy.pl
Organizacja PADI
Zakres szkolenia rekreacyjne, instruktorskie

Informacje dodatkowe

Centrum Nurkowe BUDDY to pięciogwiazdkowe, certyfikowane Centrum Nurkowe PADI.
Prowadzi kursy dla początkujących i zaawansowanych nurków. Centrum mieście się w Warszawie, ale nurkowania odbywają się w wielu atrakcyjnych nurkowo miejscach w Polsce i na świecie. Swoją działalność opiera na pasji nurkowania oraz wieloletnim doświadczeniu w szkoleniu nurków na rożnych poziomach zaawansowania.
Centrum Nurkowe BUDDY działa na polskim rynku od ponad dziesięciu lat. Od roku 2011 prowadzi również Centrum Kształcenia Instruktorów Nurkowania – Buddy4PRO – oddział, którym opiekuje się Course Director Piotr Kędzia-Stępkowski.
Centrum posiada własne sale wykładowe i własny basen z ciepłą wodą, przez co czas spędzany w wodzie na nauce umiejętności nurkowych nie jest limitowany. Nauka niezbędnych do bezpiecznego nurkowania umiejętności trwa do momentu, w którym przyszły nurek czuje się pewnie pod wodą. Szkolenie w Centrum Nurkowym Buddy może objąć podstawowe umiejętności nurkowe, doskonałą pływalność, pierwszą pomoc, która czyni nurkowanie jeszcze bezpieczniejszym oraz wiele innych umiejętności powiązanych z określonymi specjalizacjami nurkowymi.
Centrum prowadzi również wypożyczalnię sprzętu oraz serwis.
Centrum posiada zaprzyjaźnione bazy nurkowe w Safadze i Indonejzji.